آموزش رایگان | شروع آموزش رایگان مدیریت زمان

سبد خرید

معرفی اپلیکیشن های مدیریت زمان

اپلیکیشن مدیریت زمان

معرفی اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت زمان

ما گاهی اوقات در طول روز با کمبود وقت مواجه می شویم و آرزو می کنیم که ای کاش روزها طولانی تر بودند! مدیریت زمان در دنیای شلوغ و پرمشغله ی امروزی کار آسانی نیست. اما نگران نباشید چون برنامه های مدیریت زمان مختلفی برای کمک به بهره‌وری و تمرکز شما وجود دارند. هر فردی برای استفاده از این اپلیکیشن ها، اهداف مشخصی دارد. ویژگی‌های برنامه‌های مدیریت زمان از اتوماسیون گردش کار و برنامه ریزی جلسات گرفته تا تنظیم زمان و مدیریت پروژه متغیر است..

اما تنوع اپلیکیشن های مدیریت زمان بسیار زیاد است و این موجب سردرگمی و سخت شدن انتخاب برای کاربران می شود. برای رفع این مشکل، در اینجا برخی از برنامه های مدیریت زمان که در حال حاضر در دسترس هستند را برایتان آورده ایم. شماهم با گوشی و هم با کامپیوتر می‌توانید ازاین اپلیکیشن‌های مفید برای مدیریت زمان و بهره وری بیشتر از آن استفاده کنید.

با ما همراه باشید.

RPM تنها اپلیکیشن ایرانی قوی موجود مدیریت زمان

لینک دانلود اندروید

در این نرم افزار اولویت با ثبت کلیه کارها بدون درج اولیه روز، ساعت و جزییات است. یعنی کلیه کارهای شما در صفحه ابتدایی (عمومی) درج می‌گردد.

شما پس از ثبت کارها، و در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را در روزهای مورد علاقه خود، اختصاص داده، ساعات آن را مشخص کرده و نوع کار را تعیین کرده و برای آن آلارم تعیین نمایید.

نرم افزار قادر است کارهای شما را بر اساس اولویت آن ها، یا بر اساس زمان آن ها، مرتب نماید.

کارهای اورژانسی (اضطراری و مهم)

مناسب برای تفویض (اضطراری و غیرمهم)

کلیدهای طلایی موفقیت

راهزنان زمان (غیرمهم و غیراضطراری)

بهترین برنامه های مدیریت زمان:

Toggl Track

اپلیکیشن جذاب

لینک دانلود آیفون

Track یک اپلیکیشن مدیریت زمان است که به شما امکان می دهد نوع فعالیت و مدت زمانی که صرف آن می کنید را ثبت کنید و آن را در قالب نمودارها و گزارش های لازم بررسی نمایید. یکی از مزایای این اپلیکیشن این است که می‌توانید از آن بصورت تیمی، پروژه یا گروه استفاده کنید.

این برنامه برای مدیریت زمان در پروژه‌ها و تیم‌ها بسیار مفید است زیرا به راحتی می توانید ببینید که هر کس وقت خود را چگونه می گذراند و به این ترتیب پروژه‌های کاری خود را هر چه سریعتر به اتمام برسانید.

دیگر مزایای این اپلیکیشن:

با زدن دکمه ی تایمر می توانید به راحتی زمان را ردیابی کنید.

همگام سازی در همه دستگاه‌ها

محاسبه حقوق دریافتی پس از مشخص کردن دستمزد ساعتی مربوط به یک فعالیت

پلتفرم ها:

 Android ،iOS ،Linux ، Mac، Web، Windows

Todoist

ماکروسافت تو دو

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود آیفون

به شما امکان می دهد با پیگیری همه پروژه‌های خود در یک مکان، زمان را به طور موثرتری مدیریت کنید

با استفاده از نمای تقویم می توانید برنامه‌های هفته یا ماه آینده را ببینید و کارهای خود را با کدگذاری رنگی در اولویت قرار دهید.

کارهای تکراری و موعد مقرر را به راحتی تنظیم کنید و در وقت های تلف شده یا تأخیر کارها یادآوری دریافت کنید.

 

Notion

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود آیفون

تمام ابزارهای کاری مانند تقویم ها، یادداشت ها، یادآوری ها و… را در کنار هم فراهم می ‌کند.

مانند سایر برنامه های مدیریت زمان، به شما کمک می‌کند تا روی کارهایتان تمرکز کنید. همچنین به عنوان یک مرکز متمرکز عمل می‌کند و راهی آسان برای ساده سازی و ردیابی وظایف فردی یا تیمی به شما ارائه می‌دهد و می ‌تواند به روشی متناسب با سبک کار شما مطابقت پیدا کند..

قابلیت درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن)، به شما کمک می کند تا کارها را به سرعت سازماندهی کنید.

فضایی ایجاد می‌کند تا اعضای تیم بتوانند به سرعت به سوالات پاسخ دهند.

با بیش از ۵۰ برنامه ادغام می شود و یک محل کار مناسب ایجاد می کند.

پلتفرم ها

Android ،iOS ، Mac، Web،

Trello

می توانید بوردهای پروژه های در حال انجام را ایجاد کنید و آنها را در ستون های جداگانه مشاهده کنید. با اختصاص و تکمیل کارها، وظایف اضافه شده و جابجا می شوند و به همه دید واضحی در مورد پیشرفت پروژه و وظایفی که باید انجام دهند، ارائه می شو‌د.

میلیون ها نفر در سراسر جهان از این اپلیکیشن استفاده می کنند چون لیست ها قابل مشاهده و در دسترس هستند و کار کردن با این اپلیکیشن به طرز باور نکردنی ساده است. به عبارت ساده تر، در واقع همان کاغذهای یادداشت رنگی است که دیجیتالی شده تجسم سازی پروژه را برای شما ممکن می سازد و با یک نگاه به کارت ها از نحوه پیشرفت کار به سادگی مطلع می شوید.

به سرعت مشخص کنید که چه کارهایی باید در اولویت باشند.

یک اپلیکیشن عالی برای پروژه های مشترک است.

بهره وری را با اتوماسیون گردش کار افزایش می دهد.

پلتفرم‌ها:

 Android ،iOS ، Mac، Web، Windows

Pocket

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود آیفون

با مدیریت برنامه های تلفن همراه، مانع از اتلاف وقت و وبگردی می شود.

هر زمان با مورد جالبی در وب روبرو شدید، فقط با یک کلیک می توانید تماشای آن را به زمان دیگری موکول کنید و به کار مورد نظر خود برگردید.

این اپلیکیشن قابلیت عملکرد تبدیل متن به گفتار را نیز دارد و به شما اجازه می‌ دهد تا یادداشت ‌های درج شده، با صدای بلند برایتان خوانده شود.

پلتفرم‌ها

 Android ،iOS ،Kindle ، Mac، Web، Windows

Workflowy

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود آیفون

جادویی در سادگی آن است. این برنامه مدیریت زمان، بصورت رایگان در دسترس است و اساساً یک دفترچه یادداشت مجازی است که به شما امکان  می‌دهد لیست هایی را ایجاد کنید و ایده‌ها را به روشی که مناسب‌تان است سازماندهی کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن یادداشت‌ها و لیست‌هایی ایجاد می‌کنید که می توانند گسترش یافته و جمع شوند. برای صرفه جویی در وقت و بهبود کارایی، لیست‌ها را با همکاران خود نیز به اشتراک بگذارید.

روشی موثر برای سازماندهی ایده‌ها و وظایف

هدایت، ویرایش، جستجو و به اشتراک گذاری آسان

پلتفرم ها:

Android ،iOS ،Linux ، Mac

 حرف آخر

در دنیای مدرن و پرمشغله ی امروزی، صرفه جویی در وقت بسیار مهم است. بنابراین اگر از برنامه های مدیریت زمان استفاده نکنید، مطمئناً دچار کمبود وقت می شوید.

برنامه های مدیریت زمان به معنای واقعی کلمه می توانند زندگی‌تان را تغییر دهند. تعادل کار و زندگی شما را بهبود بخشند.  استرس و اضطرابتان را کاهش دهند. براساس اولویت های شخصی خود و اهدافی که در سر دارید، بهترین اپلیکیشن مناسب را از این لیست پیدا کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن ها، کنترل زمان خود را برای داشتن یک شغل پربارتر و یک زندگی راحت تر به دست بگیرید.

بابک نیک نژاد وب‌سایت

‫2 نظر

  • zahra shahrad گفت:

    بسیار عالی و آموزنده بود.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *